Mimeda’da Yaşam

Kurulduğumuz günden itibaren işimiz, iyi geleceğin izini sürmek!
Teknolojiye verdiğimiz önem ve yenilikçi uygulamalarımızla aday ve çalışan deneyiminde gelişime hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Çeşitliliğimizi Ahenge Dönüştürüyoruz!

Bir Perakende Medya şirketinden çok daha fazlasıyız! Mimeda olarak farklılıklarımızı çeşitliliğe, çeşitliliği ahenge dönüştüren büyük bir aileyiz.

Çalışan Sayısı

43

Kadın Çalışan Oranı

%53

Migros’ta Çalışan Deneyimi

Biz, bir “veri” ve “teknoloji” şirketiyiz! Türkiye’deki ilk perakende medya şirketi olarak hem fiziki mağazalarımız hem de Sanal Market ve Migros Hemen ve diğer yüksek trafikli dijital mecraları aracılığıyla reklamverenlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Mimedalılara mükemmel çalışan deneyimi sunmak amacıyla aşağıdaki ilkeleri takip ediyoruz;

Adil ve Objektif Olmak / Her Fırsatta Eşitlik / Çeviklik ve Dönüşümü Desteklemek

İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda, herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması için çalışıyoruz. Sürdürülebilir büyümenin ancak eşit imkanlar ve farklı bakış açılarıyla mümkün olacağının bilincindeyiz.

Perakende ve tüketim sektörlerinde kadın çalışan ve yönetici oranının artmasına katkı sağlayan, LEAD Network Europe’un üyesiyiz. Sektörde ve ülkemizde kadın istihdamında sağladığımız değeri global ölçeğe taşıyor, çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Güncel İş İlanları İçin Tıklayınız