Yeni Reklam Ürünümüz Yayında! Sanal Market App Sponsorlu Ürün

Mimeda olarak, Perakende Medya dünyasında önemli adımlar atmaya devam ediyoruz! Markaların çok başarılı performans sonuçları elde ettiği, Sanal Market Web Sponsorlu Ürün ( Search Ads) modeli şimdi App’te!  Sanal Market App Sponsorlu Ürünümüz ile markalar artık müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşabilecekler.

Ürünleri Sanal Market arama sonuçlarında öne çıkararak markaların performansını artıran bu yenilikçi reklam ürünü, reklam verenlere hedef kitleleriyle en doğru yerde doğrudan bir etkileşim imkanı sunuyor. Zengin raporlama modelimiz sayesinde reklamverenler, kampanyalarını etkili bir şekilde analiz edebilir, optimize edebilir ve gelecekteki stratejilerini daha etkili bir şekilde planlayabilirler.

Mimeda olarak Türkiye’de Perakende Medya’ya öncülük etmeye ve birlikte büyümeye devam ediyoruz!

Arayıcıları Alıcıya Dönüştürün!

Sanal Market App Sponsorlu Ürün, Migros Sanal Market uygulamasında ürünleri sponsorlu olarak öne çıkaran CPC reklamlarıdır. Üstelik reklam platformumuz Mlink ile daha önce reklam vermemişseniz bile, kolay arayüzü ve kullanımı sayesinde birkaç dakika içinde bir kampanya oluşturabilirsiniz.

App Sponsorlu Ürün Reklam Modelini Nasıl Kullanabilirim?

Migros Sanal Market’te ürünleri listelenen bir markaysanız, Mlink sayesinde bir kaç adımda tüm reklam modellerimizi kullanabilirsiniz. Mlink’te yeni bir Sanal Market App Sponsorlu Ürün kampanyası oluşturup reklam vermek istediğiniz ürünleri, hedeflemek istediğiniz anahtar kelimeleri kampanya dönemini, ve bütçesi girerek  bir sponsorlu ürün kampanyası oluşturabilirsiniz. Reklamlar Sanal Market mobil uygulamasında görünecektir, müşteriler reklamınıza tıkladıklarında, reklamı yapılan ürünün detay sayfasına yönlendirilirler.

Ürünü hemen kullanmak için iletişime geç: mimedasales@mimeda.com.tr

Neden Sanal Market App Sponsorlu Ürün Kullanmalıyım?

Sanal Market App Sponsorlu Ürün, ürünlerinizi tanıtmanıza, satışları artırmanıza ve Migros Sanal Market’teki marka görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olur.

Sanal Market App Sponsorlu Ürünün Avantajları Neler?

Birkaç Tıklamayla Satışları Artırın: Sanal Market App Sponsorlu Ürün, alışveriş yapanları doğrudan ürün detay sayfasına yönlendirir ve müşterilerin sadece bir veya iki tıklamayla ürünleri göz atmasını veya satın almasını sağlayarak bireysel ürün satışlarını artırabilir.

Bütçenize Göre Optimize Edin: Reklam modelimizde yalnızca kullanıcı ürününüze tıkladığında ödeme yaparsınız. Böylece bütçenizi doğru şekilde kullanmış olursunuz.

Yanıltıcı Olmayan Doğru Gösterim: Sanal Market App Sponsorlu Ürün, yalnızca reklam verdiğiniz ürünler yalnızca stokta bulunan konumlarda görünür. Böylece reklam gösterimleriniz boşa gitmez ve doğru kişilere görünür.

Ayrıntılı rapor ekranları ile reklamınızın geleceğini de planlayın: Raporlama ekranı, reklam performansıyla ilgili değerli veriler içerir bu veriler kampanyanızı optimize edebilir ve gelecek kampanyalarınızı planlamada kullanabilirsiniz.

Esnek hedefleme ekranı: Hedefleyeceğiniz anahtar kelimeleri tamamen kendiniz seçersiniz.

Kullanmaya Başla